Zawody wędkarskie o puchar Dyrektora

Wczesnym rankiem 4 czerwca w słonecznie przedpołudnie, na łowisku w Bartłomiejowicach zgromadzili się uczestnicy zawodów wędkarskich zorganizowanych w ramach Dnia Dziecka.

Tego dnia młodzi wędkarze rywalizowali o puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Osięcinach. W wędkarskich zmaganiach 30 dzieciom towarzyszyli ich rodzice i opiekunowie.

Poniżej prezentujemy nazwiska osób, które stanęły na podium dzięki wyłowionym okazom.

• I miejsce
    • Daniel Skonieczny (3,685 kg)
  • II miejsce
    • Sebastian Gregor (0,475 kg)
  • III miejsce
    • Wiktor Piputa (0,295 kg)

Zwycięzcom oraz uczestnikom, nagrody w postaci pamiątkowych medali dla wyróżnionych osób oraz dla zwycięzców zawodów ufundował Gminny Ośrodek Kultury i osobiście wręczył Dyrektor GOK – Piotr Zieliński.

Sponsorami grilla podczas zawodów byli Dybowski Michał , RSW Osięciny oraz RSW Osięciny, a obsługą grilla zajął się Marek Maćczak.

Słodki poczęstunek dla dzieci ufundowali Urszula Ochocińska, Piotr Lewandowski, Mariusz Krzemiński oraz Marcin Korzeniewski. Talony na hot-dogi dla dzieci uczestniczących w zawodach przeznaczyła Ola Ochocińska.

Fundatorem nagród rzeczowych była Barbara Walczak.

Obsługą zawodów zajęło się Regionalne Stowarzyszenie Wędkarskie Osięciny na czele z prezesem Markiem Brzezińskim oraz Agnieszką Gregor.

Zawody wędkarskie zrealizowane zostały zgodnie z Regulaminem przyjętym przez Zarząd RSW Osięciny.