24 marca 2024 roku, sala gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Osięcinach stała się areną zaciętej rywalizacji i sportowej pasji podczas emocjonującego Turnieju Siatkówki o Puchar Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych.

Po wielu emocjach i widowiskowych meczach, ostateczne rezultaty ustaliły się następująco:

1. Policja Radziejów
  2. Agropol Zakrzewo
  3. Pogromcy Powałkowice
  4. OSTEAM Osięciny

Organizacja imprezy nie byłaby możliwa bez wsparcia wielu instytucji i osób zaangażowanych. Serdeczne podziękowania kierujemy do Samorządu Gminy Osięciny oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Osięcinach za ich pomoc w przygotowaniu i koordynację wydarzenia.

Dodatkowo, nie możemy zapomnieć o hojności radnych, którzy ufundowali posiłki dla uczestników:

• Piotr Lewandowski
  • Mariusz Krzemiński
  • Zbigniew Poliński
  • Marcin Zawidzki

Szczególne słowa uznania kierujemy również do Dyrektora ZSP Osięciny, Andrzeja Polaszka, za udostępnienie sali oraz Janusza Dąbrowskiego za perfekcyjne przygotowanie areny do rozgrywek. Niezastąpioną rolę odegrał także Jan Nocoń, który sędziował zawody, zapewniając ich sprawiedliwy przebieg.

Dzięki zaangażowaniu organizatorów i wsparciu sponsorów, Turniej Siatkówki o Puchar Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych stał się wydarzeniem, łączącym pasję sportową z lokalną inicjatywą i integracją społeczności. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom i już nie możemy się doczekać kolejnych sportowych emocji w przyszłości!