Akademia Wokalu dla Kultury – koncert muzycznych uniesień!

W dniu 29 września 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Osięcinach miejsce miał koncert „Akademia Wokalu dla Kultury”.  Wydarzenie realizowane było w ramach Centrum Aktywności Lokalnej w Osięcinach. Organizatorem była Akademia Wokalu przy bardzo dużej współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Osięcinach oraz Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Powiatu Radziejowskiego”.

Było to celebrowanie muzyki, kultury i sztuki, bo i okazja była  piękna – 50-lecie działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Osięcinach.

Podczas koncertu usłyszeliśmy piosenki o muzyce, życiu i miłości. Była to niezwykła uczta muzyczna dla ducha i ucha. Owacje na stojąco i bisy oddają najbardziej klimat koncertu.

Podczas wydarzenia odwiedzili nas: Pani Posłanka na sejm RP – Joanna Borowiak, Pan Senator RP – Józef Łyczak, przedstawiciel wiceminister rolnictwa Anny Gembickiej w osobie Pana Pawła Betlińskiego, przedstawiciele władz samorządowych: wicewójt Gminy Osięciny – pan Marek Roszak, Ryszard Błaszczyk – przewodniczący rady Gminy Osięciny wraz z radnymi,  dyrektorzy szkół i przedszkoli działających na terenie gminy: pani Anna Dzioba, pani Magdalena Ilecka i pan Andrzej Polszek, wszystkie zespoły, grupy, stowarzyszenia zrzeszające się w Gminnym Ośrodku Kultury w Osięcinach, sponsorzy i wszystkie osoby wspierające działania kulturalne naszego Ośrodka. Nie zabrakło oczywiście wspaniałej publiczności, która chciała po prostu przeżyć chwile muzycznych uniesień i będąc sympatykami Akademii Wokalu odwiedzili salę widowiskową w GOKu.

Wydarzenie zrelacjonowane zostało w zbliżeniach TVP Bydgoszcz Link do relacji

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za obecność!