Zabawa andrzejkowa dla dzieci

Piątkowe popołudnie 25 listopada br. przepełnione było magią, andrzejkowymi wróżbami i dobrą zabawą za sprawą zorganizowanego wieczoru dla dzieci, które biorą czyny udział w zajęciach oferowanych przez naszą placówkę.

Impreza rozpoczęła się wspólną „belgijką” w wykonaniu dzieci, instruktorów i rodziców. Następnie wszyscy zebrali się na sali widowiskowej by wysłuchać występów podopiecznych Akademii Wokalu. Młodzi artyści dla swych rodziców zaśpiewali lubiane i znane wszystkim utwory Sanah. Najmłodsze mażoretki oraz grupa średnia pod czujnym okiem Jerzego Ferchowa zaprezentowały widowiskowe układy taneczne. Na scenie pojawiło się roztańczone duo – Oliwia Dzierżawska i Zofia Malinowska. Publiczność podziwiać również mogła pokaz w wykonaniu solistki – Julii Wszołek.

Po części artystycznej nastąpiła długo wyczekiwana impreza. O dobrą zabawę i andrzejkowe wróżby zadbała Agnieszka Matusiak. Dzieci wzięły udział m.in. w wyścigu butów, zaklętym cukierkowym kole oraz wspólnej zumbie. Dla każdego uczestnika w kawiarni przygotowany został poczęstunek oraz ogrom słodkości, który znajdował się na stołach.

Podsumowując… tego dnia na balu odwiedziły nas czarodziejki, wróżki, księżniczki, zwierzątka, superbohaterowie, zjawił się nawet Smerf przeszkadzacz oraz Rio z serialu „Dom z papieru” i wielu, wielu innych. A cała zabawa andrzejkowa przebiegła w świetnej atmosferze dzięki tak wspaniałym i pozytywnie zakręconym uczestnikom!