Przyznano nagrody w XXII edycji konkursu „Jesień na Kujawach”

11 grudnia br. miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom międzyszkolnego konkursu plastycznego „Jesień na Kujawach” współorganizowanego z Zespołem Szkolno – Przedszkolnym w Osięcinach.

Komisja konkursowa w tegorocznej edycji wydarzenia przyznała 39 nagród rzeczowych dla twórców najlepszych prac, które prezentują piękno „naszej małej Ojczyzny”. Tuż po oficjalnym wręczeniu nagród w konkursie, nastąpił koncert pt. „Daj siebie innym” w wykonaniu Piotra Nagiela.

Jako współorganizatorzy jesteśmy wdzięczni, iż mimo upływu lat inicjatywa związana z prezentacją Ziemi Kujawskiej poprzez plastyczną formę wyrazu nie zanika wśród małych artystów. I wciąż podziwiać możemy prace przedstawiające krajobrazy Kujawskie.

Wystawa zwycięskich prac dostępna będzie do końca stycznia 2023 r. na holu Gminnego Ośrodka Kultury.