Wakacyjne wyjazdy dla najmłodszych

Niedawno zakończyły się wakacyjne wyjazdy dla najmłodszych zorganizowane w dniach 03 – 05 sierpnia br., razem z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Osięcinach. Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za ten radosny czas zabaw i beztroski.

W ciągu wspólnych wyjazdów dzieci nie mogły narzekać na nudę. Harmonogram planowych rozrywek i atrakcji przedstawiał się następująco.

  • w środę – w Multikinie we Włocławku milusińscy obejrzeli bajkę „Super-pets” oraz poskakali w parku trampolin;
  • w czwartek – w Kruszwicy podopieczni udali się do Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia, gdzie dowiedzieli się bardzo dużo na temat fauny i flory zamieszkującej tamtejsze tereny. Obowiązkowo przepłynęli się słynną Rusałką oraz odwiedzili Kolegiatę św. Piotra i Pawła;
  • w piątek – wycieczka zawitała na Wyspę Perperuny w Ostrówku. To piękny, cichy zakątek nad Gopłem. Dla dzieci tego dnia czekała masa atrakcji m.in.: malowanie wielkoformatowe, kolorowanie poduszek, karmienie zwierząt oraz przeprawa promem.

W Płowcach odbyło się oficjalne zakończenie planowych atrakcji. Kierownik GOPS – K. Pawlak oraz dyrektor GOK – P. Zieliński wręczyli uczestnikom słodkie niespodzianki i dyplomy. Dodatkowo, dzieci przez cały okres wyjazdów wakacyjnych zapewniony miały poczęstunek ufundowany przez organizatorów.