Obchody Dnia Dziecka

Gminny Dzień Dziecka rozpoczął się z zawodami wędkarskimi dla dzieci w Bartłomiejowicach. Puchar dyrektora GOK za zajęcie I miejsca otrzymał Małkowski Alan, II miejsce – Kostecki Krzysztof, III miejsce – Gregor Sebastian. Chociaż pogoda była deszczowa nasi młodzi zawodnicy wytrwale czekali na rybę na haczyku.

W godzinach popołudniowych na scenie naszego Ośrodka, wszystkie grupy dziecięce zaprezentowały występy: Tańca Nowoczesnego, Akademii Wokalu i Mażoretek. Dla naszych wspaniałych, utalentowanych dzieci braw nie było końca. Następnie dzieci uczestniczyły w zabawach zorganizowanych na zewnątrz terenu GOK.

Było artystyczne malowanie buziek, robienie brokatowych tatuaży i kolorowych warkoczyków. Dzieci chętnie brały udział w zabawach i animacjach a także w konkurencjach z dorosłymi. Nie zabrakło dmuchanych zjeżdżalni z piłeczkami i ogromnego misia ,który rozdawał balony.

Dzięki rodzicom, którzy upiekli ciasta była przygotowana kawiarenka ze słodkościami zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Na koniec pragniemy podziękować Urszuli i Zbigniewowi Polińskim za wsparcie finansowe. Podziękowanie dla państwa Moszczyńskich za atrakcje dla dzieci. Serdeczne podziękowania dla rodziców za przygotowanie pysznych ciast. Wielkie podziękowanie dla dzieci biorących udział w naszym Dniu Dziecka – to dzięki Wam było tak wspaniale. Dziękujemy i życzymy dużo dziecięcej radości na każdy dzień.