W dniu dzisiejszym, 11 listopada obchodziliśmy Gminne Obchody Odzyskania Niepodległości
. Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym za to, że dzięki Wam ten dzień był niezwykle wyjątkowy! Niech żyje wolna i niepodległa Polska!
W dniu dzisiejszym, 11 listopada obchodziliśmy Gminne Obchody Odzyskania Niepodległości
. Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym za to, że dzięki Wam ten dzień był niezwykle wyjątkowy! Niech żyje wolna i niepodległa Polska!