Majowa rozrywka!

Podczas tegorocznej „majówki” mieszkańcy Osięcin oraz przybyli goście mieli okazję do spędzenia wspaniałego czasu w towarzystwie dobrej muzyki, śmiechu i rozrywki kabaretowej…

4 maja na deskach Gminnego Ośrodka Kultury w Osięcinach wystąpił kabaret „Czwarta Fala”. Kabaret rozpoczął się o godzinie 18:00 i trwał nieprzerwanie przez ponad godzinę. Artyści wcielili się w różnorodne role i zaprezentowali widowisko pełne dowcipów, satyry oraz inteligentnych puent.

Tematyka występu poruszała aktualne wydarzenia społeczne, polityczne i kulturalne, co spotkało się z żywym odzewem publiczności. Widzowie śmiali się przy każdym kolejnym skeczu, a atmosfera w sali była pełna radości i pozytywnej energii.

Podsumowując, kabaret „Czwarta fala” okazał się nie tylko doskonałą rozrywką, ale także momentem refleksji nad codziennością i absurdami życia.

5 maja w naszym ośrodku miejsce miał niezwykle ekscytujący koncert Zosi Karbowiak! 

Koncert rozpoczął się o godzinie 18:00, a już od pierwszych dźwięków Zosia Karbowiak porwała publiczność swoim niezwykłym głosem i charyzmą sceniczną. Na scenie towarzyszył jej zespół muzyczny MIÓD, który perfekcyjnie dopełnia każde wykonanie.

Zosia Karbowiak zachwyciła swoich fanów nie tylko wokalnymi umiejętnościami, ale również energią, którą przekazywała na scenie.

Atmosfera koncertu była niesamowita – publiczność śpiewała razem z artystką, tańczyła i biła brawo po każdym wykonaniu. Momentami emocje sięgały zenitu, zwłaszcza podczas wspólnego wykonania utworu „Pełnia barw” Zosi i wychowanków Akademii Wokalu i dorosłych z ArtMelody na jednej scenie!

Po  koncercie Zosia Karbowiak wręczyła fanom autografy i pozowała do zdjęć, co dodatkowo umocniło pozytywne wrażenia z tego niezapomnianego wieczoru.

Podsumowując, koncert Zosi Karbowiak był nie tylko wyjątkowym muzycznym przeżyciem, ale również dowodem na to, że polska scena muzyczna ma wiele do zaoferowania. Artystka z pewnością zdobyła serca swojej publiczności i zapisała się w naszych wspomnieniach na długo.