Koncert Lecha Dyblika oraz Zespołu „Młody Band”

W poniedziałkowe popołudnie 1 maja br., w placówce kultury odbył się koncert znanego aktora teatralnego oraz telewizyjnego – Lecha Dyblika.

Na wstępie zgromadzoną publiczność przywitał Dyrektor – Piotr Zieliński, który jednocześnie życzył widzą przyjemnego odbioru koncertu. Lech Dyblik zaprezentował wszystkim swój autorski program muzyczny pt. „Każdy ma swoje jutro” złożony z utworów rosyjskojęzycznych oraz kilku polskich, przeplatane niejednokrotnie anegdotami z życia artysty. Po pierwszej części występów osoby chętne miały możliwość zrobienia zdjęcia z aktorem oraz otrzymania autografu. W drugiej części zaplanowanego koncertu wystąpił „Młody Band”. Osoby wchodzące w skład zespołu to wykształceni muzycznie młodzi ludzie z pasją i muzyką w sercu. W repertuarze tego dnia zgromadzona widownia usłyszeć mogła covery utworów polskich i zagranicznych wykonawców.

Wstęp na zorganizowane wydarzenie był darmowy. Współorganizatorem koncertu był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osięcinach.