Dzień otwarty z klubem seniora

W niedzielę 29.08., podczas „Dnia Otwartego” mogliście podziwiać lokalnych twórców związanych z kulturą naszego regionu. Wśród wystawców znaleźli się:

• p. Aniela Leszczyńska z przepięknie zdobionymi jajkami, bombkami oraz perfekcyjnym haftem kujawskim,
  • p. Marlena Włodarska, która zaprezentowała również misternie zdobione jajka, hafty kujawskie oraz własnoręcznie zrobioną biżuterię,
  • p. Jerzy Ferchow ze swoją twórczością literacką,
  • rzeźby p. Romualda Słomczewskiego,
  • oraz rękodzieła wykonane przez „Klub Seniorów”.

W tym dniu również nasz Klub Seniorów i przybyli goście swoimi działaniami wspierali organizację dobroczynną wpierającą dzieci z oddziałów psychiatrii i onkologii dziecięcej w Bydgoszczy”Żółty beret”.
Do dyspozycji mieszkańców byli także rachmistrzowie prowadzący Narodowy Spis Powszechny, a także promowane były szczepienia przeciwko COVID-19.