Akademia Wokalu w Łodzi i Włocławku

11 i 12 lipca 2022 roku wychowankowie Akademii Wokalu z grup młodszych udali się na wycieczki do Orientarium w Łodzi i do kina we Włocławku.

Orientarium zajmuje połowę terenu łódzkiego zoo. Największą atrakcją Orientarium jest podwodny tunel. Można z niego obserwować rafę koralową, rekiny i płaszczki. Ma około 26 m długości i 2,4 m wysokości. Wielką atrakcją jest także wybieg i basen dla słoni. O godz. 11.00 uczestnicy wycieczki mieli okazję obejrzeć karmienie i kąpiel słoni w częściowo przeszklonym, wewnętrznym basenie. Łódzkie Orientarium tonie w egzotycznej, tropikalnej zieleni. W basenie z wodospadem podziwiali najdłuższego krokodyla gawialowego Europy.

Oprócz basenów i ogrodów w Orientarium są wybiegi dla panter mglistych, niedźwiedzi malajskich, gibonów, orangutanów, lwów, tygrysów, żyraf, woliery dla dzioborożców i szpaków balijskich oraz wiele innych egzotycznych zwierząt. Po zwiedzeniu uczestnicy mogli okazję chwilę odpocząć i porozmawiać podczas wspólnego obiadu.

Kolejnego dnia udaliśmy się do kina gdzie dzieci na dużym ekranie zobaczyły film „Minionki: Wejście Gru”.

Wycieczki były okazją do relaksu wśród zwierząt i pięknej przyrody, ale przede wszystkim wspaniałym sposobem na integrację grupy, a także podziękowaniem w całoroczną pracę w Akademii Wokalu.

Wyjazd był współfinansowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Osięcinach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.