Akademia Wokalu na obozie wokalnym w Mikoszewie

W dniach od 4 do 8 lipca najstarsza grupa Akademii Wokalu wybrała się na obóz wokalny do nadmorskiej miejscowości Mikoszewo.

Baza noclegowa była w urokliwym ośrodku wypoczynkowym Amberwil, w domkach letniskowych. Bałtyk urzekał swoim pięknem, rześkim powietrzem, białą plażą, roślinnością, falami.

Był to czas niezwykle owocny, ale i pracowity. Młodzi artyści, mogli nabrać nowych doświadczeń podczas kręcenia teledysku czy warsztatów wokalnych. Oczywiście znalazł się również czas na wypoczynek. Wspólne plażowanie, dyskoteki, gry i zabawy integracyjne były działaniami, które niezwykle zjednoczyły grupę.

Ciekawym momentem naszego wyjazdu była wycieczka do Gdańska, gdzie spontanicznie śpiewaliśmy na gdańskiej starówce dla lokalnej społeczności i turystów. Nasz występ spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem, ludzie zatrzymywali się, bili nam brawa, kręcili filmy. Działania takie mają na celu przełamanie bariery tremy, lęku i strachu. Wzmacniają także poczucie więzi pomiędzy członkami zespołu.

Kolejny dzień który zostanie w pamięci obozowiczów to chrzest morski. Był to dzień pełen żartów, nietypowych zadań do wykonania oraz chrztu przez Neptuna.

Nad bezpieczeństwem adeptów Akademii Wokalu czuwali opiekunowie: p. Piotr Zieliński, p. Jerzy Ferchow, p. Tomasz Cybulski, p. Tomasz Zieliński i p. Katarzyna Olszta-Zielińska.

Wyjazd współfinansowany był przez Gminny Ośrodek Kultury w Osięcinach.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.