Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

3 maja to jedno z ważniejszych polskich świąt narodowych. W 1791 roku na Zamku Królewskim w Warszawie przyjęta została Ustawa Rządowa z dnia 3 maja. Był to pierwszy taki akt w Europie i drugi na świecie.

Misterium Męki Pańskiej

Mimo trudnych warunków atmosferycznych, dnia 10 kwietnia br. W Osięcinach byliśmy świadkami wielkiego widowiska, które zgromadziło blisko 800 widzów z różnych rejonów diecezji włocławskiej i powiatu radziejowskiego.

Wiosna na Kujawach

Gminny Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa w Osięcinach zapraszają do udziału w XXI edycji konkursu plastycznego pt. „Wiosna na Kujawach”. Jest to kontynuacja cyklu „Cztery pory roku na Kujawach”.

„Moja gmina w obiektywie”

Gminny Ośrodek Kultury w Osięcinach zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Moja gmina w obiektywie” pod patronatem honorowym Wójta Gminy Osięciny Jerzego Izydorskiego i Stowarzyszenia Kulturalnego Gminy Osięciny.

Koncert Andrea Lattari z okazji Dnia Kobiet

9 marca na scenę Gminnego Ośrodka Kultury w Osięcinach z okazji Święta Kobiet zawitał Andrea Lattari, rozkochując płeć piękną we włoskich utworach.

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!

Wydarzenia z zespołów

/

Chór męski „Osięciny” – występy na Dzień Kobiet

9 marca, panowie chórzyści w ramach Święta Kobiet swym koncertem umilili popołudnie podopiecznym Domu Opieki dla Osób Starszych w Dębach oraz w Centrum Leczniczym MARIMED w Powałkowicach.

/

IV. Wojewódzkie Spotkanie Teatrów Obrzędu Ludowego Gawędziarzy i Śpiewaków Ludowych [FILM]

Właśnie dziś na naszym kanale na YouTube pojawił się film z IV. Wojewódzkiego Spotkania Teatrów Obrzędu Ludowego Gawędziarzy i Śpiewaków Ludowych. Przypominamy, że wydarzenie odbyło się 7 listopada br. w Gminnym Ośrodku Kultury

/

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze RSW Osięciny

W dniu 27.11.2021r. w kawiarni Gminnego Ośrodka Kultury w Osięcinach odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-wyborcze Stowarzyszenia RSW Osięciny.

Aktualności ogólne

/

Weekend majowy w gminie Osięciny

W panoramicznym skrócie przedstawiamy wydarzenia, które dotychczas miały miejsce w naszej gminie w okresie weekendu majowego.

/

Wielkanoc

W nadchodzącym czasie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, życzymy wiary będącej źródłem miłości i pewności w lepsze jutro dla nas i naszych sąsiadów. Niech nadchodzące Święta przyniosą same radosne i szczęśliwe dni.

/

Chór męski „Osięciny” – występy na Dzień Kobiet

9 marca, panowie chórzyści w ramach Święta Kobiet swym koncertem umilili popołudnie podopiecznym Domu Opieki dla Osób Starszych w Dębach oraz w Centrum Leczniczym MARIMED w Powałkowicach.