38 Międzywojewódzki Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych

Oficjalnie ogłaszamy, iż Ośrodek Kultury w Osięcinach po raz drugi został jednym z pięciu gospodarzy wydarzenia, jakim jest „Międzywojewódzki Semik Wiejskich Zespołów Teatralnych”. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Towarzystwa Kultury Teatralnej oraz Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury.

W naszej placówce Sejmik odbędzie się w dniach 8 – 9 lipca 2023r., dla twórców z rejonu województw północno-zachodnich (kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, pomorskie oraz zachodniopomorskie).

Sama idea oraz wydarzenie w tym roku obchodzi swą okrągłą 40 rocznicę istnienia Sejmików Wiejskich Zespołów Teatralnych. Tegoroczna międzywojewódzka edycja wydarzenia jest eliminacją do Ogólnopolskiego Sejmiku, który niezmiennie od lat odbywa się w Tarnogrodzie.

Zgłoszenia Zespołów do 38 edycji wydarzenia przyjmowane są drogą elektroniczną (gok@gok-osieciny.pl) lub pocztowa na adres placówki. Szczegółowe informacje zawarte zostały w regulaminie, który poniżej jest dostępny. Do pobrania zamieszczamy także kartę zgłoszeń. Zgłoszenia nadsyłać można do 20 czerwca.

Do pobrania: