30. Finał WOŚP – „przejrzyj na oczy”

Szanowni Państwo!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Niestety w związku z rosnąca liczbą przypadków zachorowań na COVID-19 i zatrważającymi prognozami ekspertów, nie jesteśmy w stanie określić czy licytacje odbędą się na żywo w naszym Ośrodku. Dlatego już dziś, na równo dwa tygodnie przed Wielkim Finałem rozpoczynamy licytacje zgromadzanych dotychczas przedmiotów przekazanych przez Państwa na portalu Facebook, gdzie dalej będzie toczyć się nasza zbiórka.

Zasada jest prosta, każda osoba może wziąć udział w aukcji, rozpoczynając od kwoty minimalnej, a ceny przebijamy pełnymi złotówkami. Wygrywa ta osoba, która jako ostatnia dodała komentarz z kwotą przed jej zakończeniem.

Wylicytowany przedmiot będzie można odebrać w niedziele (30.01.22) w Gminnym Ośrodku Kultury w Osięcinach od godz. 9:00 do godz.15:00.

Także tego dnia, Koło Gospodyń Wiejskich „Polne Kwiaty” wystawi przepyszne ciasta, z których cały dochód przekazany będzie na poczet zbiórki. W niedzielny Finał WOŚP wolontariusze z puszkami wyruszą na ulice Osięcin, jak również w kawiarni GOK będzie możliwość składania datków.

Przypominamy, iż istnieje wiele możliwości wpłacenia darowizny. Wystarczy wpłata on-line na stronie organizatora, do której link znajdą Państwo poniżej.

Przychód uzyskany tego dnia podczas zbiórki przeznaczony zostanie dla oddziałów okulistyki dziecięcej – zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.